Торгово-ресурсна біржа «УУБ» — найкращий в Україні майданчик для проведення онлайн аукціонів

Вже декілька років поспіль «Українська універсальна біржа» успішно реалізовує на своєму майданчику арештовані активи. На онлайн аукціонах реалізовуються різні види товарів від нерухомості та персонального транспорту, до домашніх тварин та товарів для дому.

Конфіскованим вважається майно боржників банків та банкрутів, що були вилучені з їхньої власності за рішенням суду. Раніше ці об’єкти реалізовувались через єдину державну електронну систему, що була монополістом на цьому ринку. За роки роботи цього майданчику, він дуже зіпсувався: все частіше почали відбуватися випадки дискримінації між учасниками, хабарництва, а також таких ситуацій, коли на аукціон виставляється товар за зменшеною ціною, який вже купить конкретний учасник торгів. Таких випадків з’являється все більше. Тому Кабінет міністрів вказав, що ці торги необхідно повністю перевести до системи ТБ «Української універсальної біржі», аби відновити та стабілізувати ринок арештованих товарів.

Крім того, біржу «УУБ» було обрано єдиною в Україні, що може проводити державні закупівлі через свою систему. Вона також змогла отримати від Міністерства економіки та торгівлі 4 рівні акредитації, чим можна пояснити її актуальність та успішність.

Що варто знати про торги через «Українську універсальну біржу»?

Варто знати, аби людина могла вільно та безперешкодно брати участь на торгах системи торгової біржі, необхідно, аби вона пройшла швидку реєстрацію на сторінці www.uub.com.ua/prozorro/sale/majno-bankrutiv/, після якої одразу ж можна подавати заявку на участь в обраному аукціоні.

Також необхідно ознайомитись з правилами та регламентом біржі, аби діяти за правилами. Адже якщо не дотримуватись установ біржі, учаснику можуть заборонити будь-які дії у системі. Це контролюють десятки спеціалістів, волонтери та представники прес.

Під час створення власного оголошення про торги, до анкети потрібно вводити лише правдиву інформацію щодо товару лоту. Ця інформація також перевіряється на офіційних джерелах фахівцями перед публікацією на сайті. Та аби лот був популярним та у ньому брали участь багато учасників та потенційних покупців, необхідно вказувати якомога більше корисної інформації, яка зможе зацікавити учасників. Усі товари оцінюються спеціалістами з оцінки, які згодом встановлюють початкову ціну за лот.