Торгівля конфіскованими активами банкрутства на веб-сайті ProZorro Продажі

Зовсім скоро з’явиться можливість продати майно банківських боржників на біржах та електронних платформах, таких як sale.ueex.com.ua. Це стало можливим завдяки новому Кодексу про банкрутство, який дозволяє торгувати в електронних просторах. Крім того, нові зміни до цього кодексу позитивно впливають на план майбутніх аукціонів з нерухомості. Тому Prozorro.Sales може гарантувати безпеку та прозорість будь-яких дій та операцій на веб-сайті державного підприємства. Крім того, законодавство передбачає, що громадяни, підприємці, приватні особи, державні та муніципальні організації можуть брати участь у цих аукціонах. Весь отриманий дохід може легко допомогти банкруту забути про кредиторів та борг.

Головне про купівлю-продаж об’єктів банкрутства на українській енергетичній біржі

Кодекс дозволить офіційні торгівлі на Українській енергетичній біржі восени 2020 року. Завдяки цій можливості умови продажу, аукціону та викупу активів боржників можуть бути покращені. Але наразі влада стежить за тим, щоб ця система працювала бездоганно та безпечно з початку продажів. Усі відносини між учасниками, включаючи економічні, будуть здійснюватися відповідно до законодавства України. Тому кожен українець може вільно брати участь в аукціонах з продажу активів банківських боржників через сторінку sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve.

У 2016 році підприємство «Прозорро.Продаж» офіційно розпочало проведення аукціонів завдяки таким організаціям, як Міністерство економіки і торгівлі, НБУ, Фонд гарантування вкладів, біржі та платформи міжнародних іноземних партнерів та донорів. . Вони допомогли створити бездоганну українську систему торгівлі енергією, якій довіряють тисячі людей та підприємців. Щомісяця компанії та приватні особи виставляють на продаж ще різноманітніші партії та створюють нові масштабні аукціони.

Чесна торгівля активами банківських боржників за допомогою електронної торгової платформи

Зараз система Prozorro.Sales вже має достатній досвід, велику клієнтську базу та професійних працівників. Саме завдяки професіоналізму біржі покладаються на власні ресурси для реалізації. За весь робочий період з 2016 року електронна платформа змогла організувати та провести щонайменше 257 000 успішних аукціонів, в яких взяли участь майже 15 000 учасників. На цих аукціонах було отримано понад 23 мільярди гривень, більшість з яких перераховано до державного бюджету. Крім того, були випадки, коли стартова ціна партії зростала в 10 або навіть у 100 разів. Судячи з цього, можна сказати, що цей напрямок є досить вигідним та перспективним.

Всі аукціони на біржі Prozorro проводяться фахівцями, які не допускають протиправних дій та рішень учасників, гарантуючи максимальну безпеку кожного аукціону. Такий жорсткий контроль пов’язаний з великою кількістю шахрайства, шахрайства та бюрократії. Також є численні випадки порушень під час процедур банкрутства, які приносять загальні збитки кредиторам та банкам. Отже, такі операції з продажу активів з питань банкрутства повинні здійснюватися через систему Prozorro, щоб бути якомога впевненішими у прозорості та законності кожного продажу.

ProzorroSales — офіційний портал для безпечного розпорядження активами банкрутства

Співробітники біржі, волонтери та пересічні громадські діячі пильно стежать за порядком на сайті та чесністю серед учасників аукціону. Крім того, на допомогу приходять менеджери, які в будь-який зручний для замовника час можуть допомогти вирішити різні проблеми, пов’язані з сайтом. Вони можуть приймати запити людей із гарячої лінії, сторінки Facebook, електронної пошти або через Telegram. Також на офіційному каналі YouTube «Prozorro.Sales» можна переглянути покрокові інструкції щодо створення власної партії або придбання продукту.